Reklamy internetowe

Kampanie Pay-per-Click

Reklamy typu PPC są idealnym narzędziem do promowania twoich produktów i usług gdyż docierają do tych osób, które są zainteresowane twoją ofertą. W przypadku Pay Per Click płacisz wyłącznie za kliknięcie, co sprawi, że jest to najbardziej powszechny i najczęściej stosowany model rozliczeń w reklamie internetowej. Colorpeak specjalizuje się w kampaniach kontekstowych, jak Google Ads, które są najbardziej skuteczną formą reklam internetowych.

Już od 0,20 zł za kliknięcie

Wartość profesjonalnie skonfigurowanej kampanii reklamowej w internecie może okazać się nieoceniona.

Polacy rocznie w sieci wydają około 30 mld złotych, a handel internetowy rośnie co roku o około 20 proc. (wg firmy badawczej Gemius). Promując się w Google™ czy na platformach typu Facebook™ masz całkowitą kontrolę nad wielkością budżetu i zasięgiem twojej kampanii marketingowej.

Dzięki strategicznej segmentacji odbiorców i odpowiednim zaprojektowaniu reklam, Colorpeak może dotrzeć do tysięcy odpowiednich osób każdego dnia.

Rozpocznijmy współpracę!

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Pozostałe usługi

W wielkim skrócie, oferujemy usługi graficzne, projektowanie stron, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych oraz reklamę. Nasza główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii ale współpracujemy również z firmami z Polski, które chcą rozwinąć swoją ofertę w UK.

© Colorpeak Ltd 2016-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności